Jantimoda.Com Kalitenin Adresi
(0)
SIKÇA SORULAN SORULAR
Bize Nasıl Ulaşırsınız ?
İletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Canlı biriyle konuşmak istiyorum, sizi arayabilir miyim?
Tabi ki siz değerli üyelerimiz bizleri arayabilirsiniz. Hafta içi 09:30-18:00 saatleri arasında sitemiz üzerinden destek kaydı oluşturmanız durumunda müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Kredi kartım yok başka türlü nasıl ödeme yapabilirim?
Ödemelerinizde Kargo ile kapıda ödeme yada havale/eft seçeneklerini kullanabilirsiniz
Kargo ücreti fiyatlara dahil mi?
Kargo ücreti Türkiyenin her yerine ücretsizdir.
Ürünümü değiştirmek istiyorum ne yapacağım?
Sitemizde gerçekleştirilen satışlar stoklarla sınırlı olduğu için ürün değişimi ne yazık ki yapamamaktayız. Üründen memnun kalmamanız halinde veya kargoda hasar görmüş olması durumunda değişim yapamayacağımızı, sipariş tutarınızı eksiksiz şekilde iade edeceğimizi bilmenizi isteriz.
Değişim talebinde bulunduğunuz ürünün sitemiz üzerinden satışı devam ediyor ise elinizdeki ürünü iade edebilir ve yeni ürün sipariş edebilirsiniz.
Siparişimi iptal edeceğim ne yapacağım?
Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda 7/24 Destek bölümüzden müşteri temsilcilerimize bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.
Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından talep edeceğiniz sipariş iptal işleminiz ile 7/24 Destek bölümünden destek kaydı oluşturarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişler ile ilgili iptal talebinde bulunulması halinde, siparişiniz kargo firmasından geri çağırılır. Kargonun elimize geri gelmesi ile sipariş tutarınız kargo ücreti düşülerek alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri ödenir.
İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 21 gün içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına veya kendinize ait bir hesap numarasına yapılır.
Kapıda Ödeme Limiti Var mı ?
Kapıda Ödeme limiti 499 TL dir, 499 TL üzeri ürünleri Kredi kartı yada havale/eft ile almanız gerekmektedir,