Jantimoda.Com Kalitenin Adresi
(0)
KARGO VE İADE

Siparişlerim ne zaman teslim edilecek? 

 

Uygun Butik, sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğini öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair SMS size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2-3 iş günü, ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır.
 
Uygun Butik, Sitemiz ürünleri kendi deposundan kargo yapmaktadır ancak sipariş doğrultusunda ithalatçı/üretici firma deposundan da temin etmektedir. Olası stok problemlerinden dolayı müşterilerimiz bilgilendirilir ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerekli çözümler üretilir. 
 
Adres Bilgileri :  Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız. Açık adres yazılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir,

Kapıda Ödemeli Siparişler Kargo şirketleri kapıda ödemeli siparişlerde, taşımacılık kuralları gereği paket ödemesini yapmadan kargonuzu alamazsınız, ürünü teslim aldıktan sonra bir sorun yaşarsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Kargo Ücretleri Hakkında: Kargolarınızı anlaşmalı kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. 
 


 

İade Şartları

 
Uygun Butik den satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır.
 
İade süresi: Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz.
 
İade Şartları: İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması için gerekli şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.Ürünün faturası, İade Talebi Yazılı,  7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Faturası olmadan iade edilen ürünlerde vergi açısından sorun teşkil ettiğinden Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.
 
 
İade şekliLütfen paket ile birlikte gelen fatura ve varsa aksesuarları hatasız ve eksiksiz kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır ve Masafeli Satış Yönetmeliği Gereği yirmi bir (21) gün içerisinde Kredi kartına yada Hesap Numaranıza İade Yapılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin : 
Masafeli Satış Yönetmeliği

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 21 gün içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yada hesabınıza yapılır.